Facebook Psycholog Pedagog ZSP Nietążkowo Facebook Instagram

Niedziela, 28 kwietnia 2024 r.
XXIII Biegi Uliczne Śmigla.
11.06.2016 r.

W dniu 11.06.2016 r. po raz 23 odbyły się Biegi Uliczne w Śmiglu. Do rywalizacji sportowej stanęły dzieci szkół podstawowych, młodzież szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz osoby miłujący się bieganiem niezależnie od wieku. Trasa poszczególnych biegów wyznaczona była ulicami Śmigla.
ZSP w Nietążkowie był jak co roku reprezentowany przez liczną grupę młodych sportowców.
W biegu szkół ponadgimnazjalnych na dystansie 5 km w kategorii chłopców zwyciężył Dominik Marcinkowski, a Radosław Styziński stanął na trzecim stopniu podium. Dalsze miejsca zajęli Wiktor Bartkowiak, Maciej Hoffmann, Mikołaj Czarnecki, Marcin Grycz, Dawid Kozłowski, Jakub Jóźwiak, Tobiasz Wieczorek, Michał Zakrzewski, Dawid Kubasiński, Aleksander Kowalka.
W biegu szkół ponadgimnazjalnych na dystansie 5 km w kategorii dziewcząt zwyciężyła Patrycja Wojtkowiak, a na drugim stopniu podium stanęła Weronika Ruskowiak.
W biegu open na dystansie 10 km wystartowała Oliwia Kaczmarek, która zwyciężyła w swojej kategorii wiekowej. Dalsze miejsce zajął Kamil Mitura.
W kategorii drużynowej ZSP Nietążkowo zajął pierwsze miejsce.

Miłosz Sibilski

solidarni-z-ukrainą
e-dziennik   „Czas zawodowców BIS|- zawodowa Wielkopolska”|Patronat Politechniki<br />Poznańskiej